Продукти:

Про нашу компанію

Виходячи назустріч очікуванням ортодонтичного ринку, ми створили компанію ГРАНД ОРТО, яка з 2013 року є ексклюзивним дистриб’ютором OPAL ORTHODONTICS на українському ринку. ГРАНД ОРТО – це українська компанія, яка входить до складу групи найбільшого дистриб’ютора OPAL ORTHODONTICS в Європі. OPAL ORTHODONTICS є частиною американської компанії ULTRADENT, одного з головних лідерів світового стоматологічного ринку. Це фірма з понад 30-літніми традиціями. Її засновником і власником є Доктор Дан Фішер, одна з найвідоміших і найшановніших постатей в світі стоматології.

Компанія ULTRADENT відома завдяки інноваційним продуктам високої якості, а в 2006 році фірма провела опитування ортодонтів в цілому світі з метою отримання інформації на тему їх потреб і очікувань щодо ортодонтичних компаній. На основі результатів цих консультацій створено OPAL ORTHODONTICS – фірму, яка активно співпрацює з видатними спеціалістами з ортодонтичної галузі – такими, як Професор Річард Маклафлін і Доктор Джон Беннетт, і гарантує постійне проведення досліджень з метою створення інноваційних продуктів і рішень, які забезпечать комфорт в роботі лікарів-ортодонтів.

Використовуючи величезний досвід нашого колективу, ми зосереджуємось не лише на продажі високоякісної продукції, але й, перш за все, на якомога кращих контактах з нашими клієнтами і забезпеченні якнайвищого рівня обслуговування.