Продукти:

Новини:

Курс Джона Беннетта

Курс Джона Беннетта «Вдосконалення результатів ортодонтичного лікування» та презентація найновішої книги професорів Р.МакЛафліна і Д.Беннетта “Основи механіки ортодонтичного лікування”

16 жовтня 2015 року – День який ввійшов в  історію української ортодонтії як офіційне представлення  нової, вдосконаленої механіки ортодонтичного лікування – Система 4.0. Саме в той день, один з творців системи MBT, Доктор Джон Беннетт, в готелі  Intercontinental у Києві, з ортодонтами з усієї України, ділився досвідом та представляв вдосконалення концепції Системи 4.0™. Намагався в стислі терміни донести основні моменти та підкреслити найважливіші принципи еволюції від MBT до досконалості Системи 4.0™. Оскільки йдеться про величезний обсяг роботи за останні 12 років, незамінимою допомогою у представленні нам багаторічного досвіду та в результаті, донесення підсумків усього пройденого шляху, стала книга „Основи механіки ортодонтичного лікування” яка в повній мірі розкриває підхід до лікування Системи 4.0. Вона осучаснює всі набуті знання, описує останні важливі розробки і, в той же час, пояснює і оновлює більш ранню роботу з посиланнями на попередні тексти. Це цінне джерело для ортодонтів, котрі шукають систематизований і структурований підхід до ортодонтичного лікування найвищої якості.

В світлі цього, особливо висловлюємо щиру подяку за можливість занурюватись у глибини ортодонтичних знань рідною мовою, науковому редактору українського видання – Ірині Леонідівні Скрипник. Дякуємо за професійний підхід, Пані Ірині та її команді за якісну та плідну співпрацю. А також дякуємо всім учасникам незабутньої події та запрошуємо до перегляду фотографій з цих історичних моментів.