Продукти:

Новини:

Курс “Ортодонтичне лікування дорослих пацієнтів”

24-25 жовтня у Варшаві професор Домінго Мартін провів Курс “Ортодонтичне лікування дорослих пацієнтів”.

Курс проходив у варшавському готелі Intercontinental і користувався великою популярністю – у залі практично не було вільних місць. У курсі взяла також участь велика група тридцяти трьох лікарів з України. З думкою про них всі лекції курсу супроводжувалися синхронним перекладом на українську мову.

Спеціально для наших гостей з України було також організовано інтеграційну вечерю у топовому ресторані Hard Rock Cafe.

Головними темами курсу були:
1. Ортодонтія дорослих пацієнтів
2. Скронево-нижньощелепний суглоб та ортодонтія
3. Необхідність видалення зуба в ортодонтії

Підсумки курсу підведені доктором Домінго Мартіном:
Кількість дорослих пацієнтів в клініках на цілому світі постійно зростає. На відміну від дітей, дорослі пацієнти приходять з проблемами, вирішення яких лише ортодонтичним лікуванням буде не достатньо. В дорослих пацієнтів часто присутні хвороби пародонтозу, відсутність зубів, порушення роботи скронево-нижньощелепних суглобів, розлади опорно-рухового апарату. Вистачить подати таких декілька причин, щоб зрозуміти важливість лікування у тісній співпраці різних лікарів. Щоб досягти досконалих результатів лікування, потрібна також допомога інших спеціалістів – лікарі обов’язково повинні діяти у тісній співпраці з пародонтологами, протетиками, імплантологами та хірургами.
Саме тому я намагався представити основи ведення інтердисциплінарної практики і заохочувати лікарів до створювання власних груп і колективів, які відповідатимуть викликам сучасної ортодонтії.

Повна інформація про інші курси з професором Мартіном і іншими викладачами буде регулярно розміщуватися на нашому сайті. Якщо Ви бажаєте отримувати інформацію про курси і акції співорганізовані компанією Гранд Орто, зв’яжіться з нами за адресою grandorto@grandorto.com.ua або за номерами телефону наведеними в секції Контакти.