Продукти:

Новини:

90-ий Конгрес Європейського Ортодонтичного Товариства EOS 2014

18-21 червня відбулось найбільша та найважливіша ортодонтична подія  в Європі – щорічний, цього разу: 90-ий Конгрес Європейського Ортодонтичного Товариства EOS 2014.

Ця   визначна подія відбувалась у столиці Польщі, славному місті Варшава. Для нашої фірми даний захід мав особливе значення оскільки, ми взяли на себе надзвичайно відповідальну ношу – Головного спонсора Конгресу.

У найвищому хмарочосі Польщі – Палаці культури та науки, церемонію відкриття зробив ще більш помпезною – перший президент незалежної Польщі – Лех Валенса. А після його вступного слова, чудовим початком для чотириденного бізнес-заходу який відвідали 2 500 осіб були, музичні твори відомої польської співачки Анни Марії Йопек.

Особливо хочемо зазначити, що попри перші кроки на Українському ринку, наш стенд відвідала велика кількість українських ортодонтів. На нашому найбільшому стенді, ми мали приємність частувати  кавою та солодощами, лікарів та кожного дня цього ортодонтичного свята намагались створювати українським ортодонтам умови за яких вони відчували б себе «як вдома».

Щодня на стенді Opal Orthodontics, працівники компанії Гранд Орто, організовували лотерею де розігрувались вартісні призи. Яким же було наше здивування, коли вже першого дня ортодонту з України вдалося виграти – сучасний смартфон.

Надзвичайно важливою подією була також презентація нової книжки Доктора Джона Беннета та Доктора Річарда Маклафліна – «Основи техніки ортодонтичного лікування». З цієї нагоди відбулась зустріч з автором книги, в готелі Інтерконтіненталь. У надзвичайно теплій атмосфері даруючи гарний настрій, дедикації та можливість сфотографуватись, Доктор Джон Беннет за келихом шампанського та щирим почастунком, розділив також і з нашими українськими ортодонтами радість видавництва книги у польському перекладі.

Не можна не згадати також про представлення нового пропису брекетів : The McLaughlin / Bennett System 4.0.

Наступний, 91-ий Конгрес Європейського Ортодонтичного Товариства проходитиме у Венеції. До зустрічі !!! ;-)